TAXIBONGO - Dime (Debut EP)

Delen via Whatsapp Delen via Facebook Messenger Delen via Facebook  

do 5 oktober 2017 - vandaag is het 21-03-2026

Wanneer je landen als Venezuela, Argentinië, Spanje, Ecuador en Colombia door elkaar husselt, dan krijg je Taxibongo.
Heerlijk zwoele Zuid-Amerikaanse ritmes vermengd met flamenco en hier en daar een knipoog naar moderne pop.

De Amsterdamse band geformeerd door Fabian Izurieta, Rudy Albano, Fabian Labre, Dionisio Rosales en Pau Cedri is afgelopen zomer het land doorgegaan om hun nieuwe sound ten gehore te brengen. En dat is niet onopgemerkt gebleven. Ze laten met hun debuut EP horen, dat ze een eigen geluid hebben gevonden.

Díme” is hun debuutsingle. En hoewel de zomer van 2017 bijna ten einde is, haal je met dit nummer de zomer weer terug in huis.
“El Ritmo del Corazon”, “Cartas” en “Guajira Bongo” kan ik niet anders uitleggen dan de TAXIBONGO sound: het geluid waarin latin, jazz, pop en flamenco samensmelten. Heerlijk!

Deze nummers zijn zeer geschikt om de zomers die nog gaan komen op te leuken. Taxibongo is klaar om het grote publiek voor zich te gaan winnen. Ik ben benieuwd naar het volledige album.

 


Copyright - Disclaimer - Privacy

Betrokken organisaties

DJ Victorioso


 Meer Latin nieuws

Summer Breeze: Een zomer die eindigt met vuurwerk

Achter iedere editie van Summer Breeze staat één constante factor: Mimo Argam. Organisator, programmeur, verbinder — en bovenal liefhebber van muziek en cultuur.

Crowdfunding: Make Beatriz debut album possible

Make Beatriz debut album possible. Make Beatriz debut album possibleMy name is Laura Argudin, a Cuban-born pianist, composer, and bandleader based in Rotterdam.

Advertorial

Cancun Latin Friday

Oh island in the sun: Bonaire

Natuur, cultuur of zon, zee en strand. Het eiland biedt een perfecte mix van ontspanning, avontuur en Caribische charme

Een gesprek met Chris Muller: dansen, werken en wonen op Bonaire

Een gesprek met Chris Muller: wonen op Bonaire, hij kwam voor de liefde, bleef voor het leven.

Casting oproep voor Nederlandse theaterproductie ‘La Isla Bonita’

Castingoproep Actrices (v) tussen de 25 en 60 jaar oud met (Afro-) Latijns-Amerikaanse achtergrond.

Advertorial

Salsa madhouse

Meet Julián Garvayo a very talented trombonist

Julián Garvayo Pérez-Requeijo is a very talented Spanish trombonist, born in Vienna (2004) into a family of professional musicians.

Boek: Het onvoltooide verleden (Spanje onder en na Franco)

50 jaar geleden overleed de Spaanse generaal Francisco Franco, een van de langst regerende dictators van Europa.

Nieuwe aflevering van Tiempo Gezellig!

In de nieuwste podcastaflevering van Tiempo Gezellig ontvangt host Carolina Maya de Argentijnse Andrea Lobera, geboren in Córdoba.

Advertorial

Summerbreeze

Pitbull in Gelredome Arnhem 2026

Vandaag heeft superster Pitbull meerdere Europese shows aangekondigd in het kader van zijn 'I'm Back Tour', waarmee hij ook GelreDome in Arnhem aandoet op woensdag 15 juli, samen met special guest Lil Jon.

Blog van Yvana: Fiesta Deluxe Tropical Edition: Dansen als op de Dominicaanse Republiek

Zaterdagavond was het tijd voor Fiesta Deluxe, en deze editie stond volledig in het teken van de tropical.