Latin Dansschool La Chica Noanna, bewegen voor jong en oud!

Delen via Whatsapp Delen via Facebook Messenger Delen via Facebook  

wo 11 november 2015 - vandaag is het 29-04-2026

La Chica Noanna weet op een leuke, spontane, ongedwongen, laagdrempelige manier een gezellige sfeer te waarborgen tijdens danslessen. Wij bieden danslessen in: Salsa LA, Merengue en Bachata. Cubaanse Salsa, Rueda en Kizomba staan gepland voor de nabije toekomst.

Biografie,

La Chica Noanna is opgericht door Annemarie Geelhoed en wordt onder leiding van voornoemde gezamenlijk gerund met het gelijknamige Team.

Als dansen, van kind af aan, je grootste passie is, dan wil je niets liever, na vele jaren actief diverse dansstijlen te hebben uitgevoerd, dan dit delen en overbrengen. Mijn leven is door dansen in een geheel ander daglicht komen te staan. Een leven vol positieve energie en (veel) nieuwe mensen, waaruit inmiddels mooie vriendschappen zijn ontstaan.

Hierdoor werd het voor mij tijd om grotere stappen te maken. Vandaar de start en oprichting van La Chica Noanna. Dit om nieuwe mensen, welke nog onbekend zijn in de Salsa wereld de mogelijkheid te bieden om in deze dansstijl en aanverwante stijlen zich eigen te maken en de passie te ervaren van het vrije bewegen.

Ook ik ben ook dankbaar aan diegene die mij in contact heeft gebracht met de Salsa wereld, met zijn fijne Zuid Amerikaanse klanken, waar jong en oud elkaar tegenkomen, waarbij afkomst en huidskleur niet uitmaken, maar wel het genieten van de gemoedelijke en gezellige sfeer.

Wens,

Het in de toekomst bezitten van een eigen pand om vanuit een vaste locatie avondvullende danslessen te kunnen geven, helemaal in de sfeer die bij La Chica Noanna past.

Met vriendelijke dansgroet van,

Annemarie Geelhoed

Team La Chica Noanna

Kijk voor meer informatie op: https://www.facebook.com/LaChicaNoanna/


Van de redactie van LatinWorld.nl: Iedere maand besteden we aandacht aan een latin dansschool in Nederland. Wil je ook met jouw latin dansschool in de Spotlight staan? Mail ons dan.

Copyright - Disclaimer - Privacy

Betrokken organisaties

La Chica Noanna


 Meer Latin nieuws

De Terugkeer van de Cubaanse Ziel: DJ Arno brengt Fiesta Cubana naar het Plantsoen

Na bijna een decennium van afwezigheid krijgt Amsterdam zijn meest authentieke Cubaanse salsafeest terug. In de schaduw van het Marnixbad,

Interview: Evelyn Dupuy over muziek, doorzettingsvermogen en haar weg naar het podium

Evelyn Dupuy laat zien dat achter elke artiest een verhaal zit van doorzettingsvermogen, netwerk opbouwen en blijven geloven in je eigen muziek—zelfs als de weg ernaartoe allesbehalve eenvoudig is.

Advertorial

Follow us on Instagram: https://www.instagram.com/latinworld.nl/

Summer Breeze: Een zomer die eindigt met vuurwerk

Achter iedere editie van Summer Breeze staat één constante factor: Mimo Argam. Organisator, programmeur, verbinder — en bovenal liefhebber van muziek en cultuur.

Crowdfunding: Make Beatriz debut album possible

Make Beatriz debut album possible. Make Beatriz debut album possibleMy name is Laura Argudin, a Cuban-born pianist, composer, and bandleader based in Rotterdam.

Oh island in the sun: Bonaire

Natuur, cultuur of zon, zee en strand. Het eiland biedt een perfecte mix van ontspanning, avontuur en Caribische charme

Advertorial

Andanza

Een gesprek met Chris Muller: dansen, werken en wonen op Bonaire

Een gesprek met Chris Muller: wonen op Bonaire, hij kwam voor de liefde, bleef voor het leven.

Casting oproep voor Nederlandse theaterproductie ‘La Isla Bonita’

Castingoproep Actrices (v) tussen de 25 en 60 jaar oud met (Afro-) Latijns-Amerikaanse achtergrond.

Meet Julián Garvayo a very talented trombonist

Julián Garvayo Pérez-Requeijo is a very talented Spanish trombonist, born in Vienna (2004) into a family of professional musicians.

Advertorial

Soul latin dance events

Boek: Het onvoltooide verleden (Spanje onder en na Franco)

50 jaar geleden overleed de Spaanse generaal Francisco Franco, een van de langst regerende dictators van Europa.

Nieuwe aflevering van Tiempo Gezellig!

In de nieuwste podcastaflevering van Tiempo Gezellig ontvangt host Carolina Maya de Argentijnse Andrea Lobera, geboren in Córdoba.