Adú

Delen via Whatsapp Delen via Facebook Messenger Delen via Facebook  

zo 16 augustus 2020 - vandaag is het 15-05-2026

In een radeloze poging om Marokko te bereiken sluipen een zesjarig jongen (Adú) en zijn oudere zus (Alika) over een landingsbaan in Kameroen, wachtend om in een vliegtuigruim te kruipen.

Gedurende de openingsscène wordt het al duidelijk dat Adú een pijnlijk verhaal is uit het hedendaagse Afrika. Met armoede, mishandelingen, stroperij en corruptie.

De milieuactivist Gonzalo is getuige van een vreselijke gebeurtenis in het oerwoud. Hij moet niet alleen stroperij bestrijden, maar krijgt ook problemen met zijn uit Spanje aangekomen dochter Sandra. Ondertussen, duizenden kilometers naar het noorden in Melilla, bereidt een groep burgerwachten zich voor om het op te nemen tegen de woedende menigte immigranten die het hek van de grens willen aanvallen. Een goede maatschappelijk getinte film. Drie verhalen lopen door elkaar en komen uiteindelijk samen, zonder veel verrassingen. Spannend!!


Copyright - Disclaimer - Privacy

Betrokken organisaties

Spaanstalige films en series op Netflix


 Meer Latin nieuws

De Terugkeer van de Cubaanse Ziel: DJ Arno brengt Fiesta Cubana naar het Plantsoen

Na bijna een decennium van afwezigheid krijgt Amsterdam zijn meest authentieke Cubaanse salsafeest terug. In de schaduw van het Marnixbad,

Interview: Evelyn Dupuy over muziek, doorzettingsvermogen en haar weg naar het podium

Evelyn Dupuy laat zien dat achter elke artiest een verhaal zit van doorzettingsvermogen, netwerk opbouwen en blijven geloven in je eigen muziek—zelfs als de weg ernaartoe allesbehalve eenvoudig is.

Advertorial

Cancun Latin Friday

Summer Breeze: Een zomer die eindigt met vuurwerk

Achter iedere editie van Summer Breeze staat één constante factor: Mimo Argam. Organisator, programmeur, verbinder — en bovenal liefhebber van muziek en cultuur.

Crowdfunding: Make Beatriz debut album possible

Make Beatriz debut album possible. Make Beatriz debut album possibleMy name is Laura Argudin, a Cuban-born pianist, composer, and bandleader based in Rotterdam.

Oh island in the sun: Bonaire

Natuur, cultuur of zon, zee en strand. Het eiland biedt een perfecte mix van ontspanning, avontuur en Caribische charme

Advertorial

viaDanza salsa dansreis naar Cuba 2027

Een gesprek met Chris Muller: dansen, werken en wonen op Bonaire

Een gesprek met Chris Muller: wonen op Bonaire, hij kwam voor de liefde, bleef voor het leven.

Casting oproep voor Nederlandse theaterproductie ‘La Isla Bonita’

Castingoproep Actrices (v) tussen de 25 en 60 jaar oud met (Afro-) Latijns-Amerikaanse achtergrond.

Meet Julián Garvayo a very talented trombonist

Julián Garvayo Pérez-Requeijo is a very talented Spanish trombonist, born in Vienna (2004) into a family of professional musicians.

Advertorial

Latin soul dance

Boek: Het onvoltooide verleden (Spanje onder en na Franco)

50 jaar geleden overleed de Spaanse generaal Francisco Franco, een van de langst regerende dictators van Europa.

Nieuwe aflevering van Tiempo Gezellig!

In de nieuwste podcastaflevering van Tiempo Gezellig ontvangt host Carolina Maya de Argentijnse Andrea Lobera, geboren in Córdoba.